Adwokaci mińsk mazowiecki

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Adwokaci mińsk mazowiecki
Adwokaci mińsk mazowiecki Kościuszki 14 lok, 05-300 Mińsk Mazowiecki Tel.: +48 504 074 999 Odwiedź witrynę
Adwokaci mińsk mazowiecki

Kancelaria adwokacka z Mińska Mazowieckiego udziela porad prawnych osobom, które o nie poproszą. Reprezentuje klientów przed sądami powszechnymi. Przyjmuje sprawy z zakresu nieruchomości (związane m.in. z naruszeniem posiadania, zniesieniem współwłasności). Sporządza potrzebne umowy (np. sprzedaży nieruchomości, przedwstępne, deweloperskie).

Adwokaci z Mińska Mazowieckiego zajmują się także sprawami z zakresu prawa spadkowego, w tym o zachowek, stwierdzenie nieważności testamentu i dziedziczenie gospodarstw rolnych. Proponują bieżącą obsługę spółek, fundacji, a także stowarzyszeń. Sporządzają opinie prawne. Reprezentują klientów podczas negocjacji z kontrahentami. Prowadzą sprawy cywilne. Pomagają w uzyskaniu odszkodowania. Reprezentują wierzycieli i dłużników. Świadczą pomoc w sprawach kredytów frankowych.

Z usług adwokatów mogą skorzystać mieszkańcy nie tylko Mińska Mazowieckiego, ale też okolicznych miejscowości. Dane do kontaktu z nimi można znaleźć na stronie internetowej seroczynski.com.pl.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski

  • Aleja Solidarności, 119/125
  • Warszawa
service picture

Biuro Tłumaczeń MTR

  • Mydlarska, 47
  • Warszawa
service picture

bioArcus Sp. z o.o

  • Białostocka, 22
  • Warszawa

Napisz do nas