Skup samochodów za gotówkę Bydgoszcz

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skup samochodów za gotówkę Bydgoszcz
Skup samochodów za gotówkę Bydgoszcz Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, 87-700 Aleksandrów Kujawski Tel.: 660 185 232 Odwiedź witrynę
Skup samochodów za gotówkę Bydgoszcz

Oferta opisana pod adresem internetowym auta-skup.com jest doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących pozbyć się niepotrzebnego samochodu i jednocześnie zapewnić sobie szybki zastrzyk gotówki. Chcąc odsprzedać samochód prywatnemu nabywcy albo wstawić go do komisu trzeba liczyć się z długim czasem oczekiwania na sprzedaż, a jeśli samochód jest mało atrakcyjny, na przykład mocno zniszczony, nabywca może się wcale nie znaleźć.

Skup aut działający pod tym adresem i na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego jest zaś zainteresowany odkupieniem każdego samochodu, jego stan nie ma dla niego żadnego znaczenia, gdyż firma odkupione auta przeznacza na złom. Jej usługi są zatem idealnym rozwiązaniem także dla posiadaczy aut zniszczonych, skorodowanych, zdezelowanych, a nawet spalonych. Firma proponuje skup samochodów za gotówkę. Mieszkańcy Bydgoszczy i ościennych miejscowości nie muszą przy tym sami się do niej udawać - pracownicy przedsiębiorstwa zgłoszą się po sprzedawany pojazd, z lawetą.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Polpack Sp. z o. o.

  • Polna, 129
  • Toruń
service picture

Novacode Sp. z o.o.

  • Ceramiczna, 15
  • Kruszyn Krajeński
service picture

Rejs Sp. z o.o.

  • Mławska, 61
  • Rypin

Napisz do nas